Okolicznościowe koszulki

OKOLICZNOŚCIOWE KOSZULKI

Na starcie Biegu Niepodległości .pl - Biegu 100-LECIA 2018 zamierzamy wszyscy wspólnie utworzyć olbrzymią, dwudziestopięciotysięczną żywą flagę z białych i czerwonych okolicznościowych biegowych koszulek technicznych, które wszyscy uczestnicy otrzymają w pakiecie startowym. Dzięki temu razem stworzymy niesamowitą atmosferę i należycie podkreślimy doniosłość święta Dnia Niepodległości.

Poniżej prezentujemy oficjalne KOSZULKI TECHNICZNE💖 biegu, jakie każdy otrzyma w pakiecie startowym. Zarówno damskie, jaki i męskie będą w dwóch kolorach: białych i czerwonych. Waleczne orły na piersi na pewno wszystkim dodadzą dodatkowej mocy! Do boju Biegacze, do boju Polsko!

(kliknij grafikę, aby powiększyć)

ROZMIARY KOSZULEK

Ewentualnej zmiany rozmiaru koszulki należy dokonać w terminie określonym w regulaminie (do 31 października br.) poprzez panel uczestnika. Link do panelu uczestnika znajduje się w mailu otrzymanym wraz z potwierdzeniem dokonania rejestracji (prosimy sprawdzić również folder spam). W przypadku nie odnalezienia wymienionego maila, prosimy poinformować o tym fakcie, wysyłając wiadomość z adresu e-mail na który dokonano rejestracji, bezpośrednio na skrzynkę pocztową info(at)biegniepodleglosci.pl .

TABELA ROZMIARÓW MĘSKICH - KOSZULKI TECHNICZNE
EU: S M L XL XXL
Szerokość: 50 cm 51 cm 53 cm 56 cm 57 cm
Długość: 63 cm 65 cm 67 cm 69 cm 74 cm

 

TABELA ROZMIARÓW DAMSKICH - KOSZULKI TECHNICZNE
EU: S M L XL XXL
Szerokość: 41 cm 42 cm 45 cm 47 cm 49 cm
Długość: 57 cm 59 cm 61 cm 63 cm 65 cm