Medale

KOLEKCJA MEDALI

W każdej edycji Biegu Niepodległości .pl RunPoland uczestnicy, którzy przekroczą linię mety dystansu 10 km udekorowani zostaną medalem o unikatowych walorach artystycznych, wykonanych z najwyższą dbałością o rzemieślnicze detale. Medal pierwszej edycji biegu został wybrany najładniejszym medalem w Polsce roku 2016 w plebiscycie portalu Maratony Polskie.

Wszystkie medale Biegu Niepodległości .pl RunPoland  nie są zrobione ani ze złota, ani ze stali. Składają się z wysiłku, wytrwałości, determinacji i bardzo trudnego do odnalezienia stopu zwanego odwagą!

Niech zatem przywołają one pamięć o ludziach, którzy nierzadko poświęcili życie, abyśmy współcześnie cieszyli się wolnością!

Choć każdy z poszczególnych medali jest odrębny i unikatowy, to ich z zbiór z kolejnych edycji tworzyć będzie nie lada gratkę dla miłośników trofeów biegowych, w postaci unikalnej KOLEKCJI MEDALI Biegu Niepodległości PL RunPoland.

3. Bieg Niepodległości .PL - 2018 r.

W 2018 roku świętować będziemy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tego powodu przygotowaliśmy wyjątkowy BIEG 100-lecia z w wyjątkowym trofeum: pierwszym i jedynym w historii, pokrytym 24-karatowym złotem, MEDALEM STULECIA!

(kliknij grafikę, aby powiększyć)
Autorem projektu medalu jest Damian Drąszkiewicz

2. Bieg Niepodległości .PL - 2017 r.

Poniżej przedstawiamy medal roku 2017. Niech ten wyjątkowy biegowy artefakt, który odbierzecie na mecie, oprócz wspaniałej pamiątki, będzie również Waszym symbolicznym orężem - tarczą chroniącą przed kontuzjami oraz kryzysami, zarówno tymi na biegowych trasach, jak i w życiu codziennym!

(kliknij grafikę, aby powiększyć)
Autorem projektu medalu jest Damian Drąszkiewicz

 

1. Bieg Niepodległości .PL - 2016 r.

2016 był rokiem pierwszej edycji Biegu Niepodległości PL RunPoland. Przedstawiony poniżej był zatem historycznym, pierwszym z KOLEKCJI MEDALI, który uczestnicy otrzymali na mecie największego biegu niepodległości w Wielkopolsce. Zdobył on najwyższe możliwe wyróżnienie w Polsce - tytuł najładniejszego medalu w kraju w plebiscycie Maratonów Polskich.

Jak wiemy, biegacz to nie ten, kto szybko biega - ale ten, kto nie ustaje w walce. Walczący ze swoimi słabościami na biegowych trasach, jaki i z przeciwnościami losu w życiu codziennym. Niech ten wyjątkowy pierwszy MEDAL KOLEKCJI, który biegacze odebrali na mecie, będzie ich symbolicznym orężem, dodając im jeszcze więcej uporu, odwagi i wytrwałości!

(kliknij grafikę, aby powiększyć)1PoznanskiBiegNiepodleglosci_Medal_2048x1536_FINALAutorem projektu medalu jest Damian Drąszkiewicz