Kolekcja RunPoland

Poniżej prezentujemy elementy kolekcji biegowej RunPoland, o które będzie można poszerzyć pakiet startowy do wersji PREMIUM. Niniejsze pamiątki oprócz zalet funkcjonalnych, z pewnością każdemu Biegaczowi i Biegaczce dodadzą mocy, wytrwałości i dumy na biegowych szlakach zarówno w kraju, jak i poza jego granicami! Do boju Biegacze, do boju Polsko!

MASECZKA BIEGOWA I KOMIN

Maseczka sportowa RunPoland TEAM

Wielorazowa maseczka sportowa wykonana z oddychających materiałów. Mocowanie pozwala na zawiązanie z tyłu głowy lub za uchem. Konstrukcja wymodelowana do kształtu twarzy. Hasło niezwyciężeni nawiązuje zarówno do polskich partyzantów ale i trudności w funkcjonowaniu, które spotkały w ostatnim czasie na świecie nie tylko biegaczy.

Komin sportowy RunPoland TEAM

Termoaktywny komin sportowy pełniący funkcję zarówno maseczki, jak i osłony twarzy przed mrozem lub wiatrem. Może pełnić również funkcję szalika - ocieplając szyję. Hasło niezwyciężeni nawiązuje zarówno do polskich partyzantów, ale i trudności w funkcjonowaniu, które spotkały w ostatnim czasie na świecie nie tylko biegaczy.

KOSZULKA BIEGOWA

Koszulka biegowa RunPoland TEAM

Techniczna koszulka biegowa RunPoland TEAM ze zrozumiałym dla każdego na świecie biegacza hasłem w języku angielskim "Polscy biegacze - husarze w przeszłości". Tył koszulki nawiązuje do upamiętnienia przez biegaczy polskich partyzantów.

Wkrótce pojawi się tutaj dokładna rozmiarówka.

BLUZA BIEGOWA

Bluza biegowa RunPoland TEAM

Techniczna bluza biegowa RunPoland TEAM ze zrozumiałym dla każdego na świecie biegacza hasłem w języku angielskim "Polscy biegacze - husarze w przeszłości". Tył bluzy nawiązuje do upamiętnienia przez biegaczy polskich partyzantów.

CZAPKI BIEGOWE

Czapka biegowa RunPoland TEAM

Zaprojektowana przez biegaczy z materiałów wybranych przez biegaczy - doskonałe na każdą porę roku, elastyczne i w najnowszej odsłonie b. dobrze opinające uszy. Nowa tkanina zachowuje swoją elastyczność i trwałość bez względu na upływający czas użytkowania. Dostępne są w kolorze czerwonym i białym.