Dla wolontariuszy

Organizacja spektakularnej patriotycznej imprezy i sportowego święta, jakim jest Bieg Niepodleglosci. RUNPOLAND, nie powiodłaby się bez zespołu wolontariuszy, którzy wraz z organizatorami stanowią integralny TEAM. Ich obecność powoduje, że uczestnicy czują się tego dnia wyjątkowo i komfortowo.

Stąd, jeżeli uwielbiasz niepowtarzalną atmosferę wydarzeń sportowych, chcesz zawrzeć liczne nowe znajomości i przyjaźnie, nabyć ciekawych doświadczeń, przeżyć niezapomnianą przygodę, a przede wszystkim wziąć udział w organizacji jednej z największych imprez sportowych w Polsce - zgłoś się do naszego sympatycznego, 200-osobowego TEAM-u wolontariuszy!

Wśród ciekawych wyzwań, czeka nas m.in. obsługa punktów informacyjnych, opieka nad VIP-ami, wsparcie biura zawodów i prasowego, obsługa mediów, wręczanie medali, obsługa depozytów, pomoc w przygotowaniach dekoracji biegu i trasy.

Dodatkowo, każdy wolontariusz może otrzymać pakiet wolontariusza w postaci m.in: zaświadczenia o wolontariacie (na życzenie), oficjalną koszulkę techniczną biegu, pamiątkowego medalu.

Dołącz do TEAM-u: FORMULARZ ZAPISÓW>>

Kontakt: wolontariusze(at)biegniepodleglosci.pl